Konferencje

W dniu 4 września 2023 r. odbyło się I posiedzenie Rady Programowej XXIV Konferencji Rynku Kapitałowego, która odbędzie się w dniach 6-9 marca 2024 roku w Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

Konferencja Rynku Kapitałowego to coroczne 3-dniowe forum dyskusji przedstawicieli zarządów czołowych instytucji bankowych, finansowych i kapitałowych, spółek giełdowych i administracji rządowej oraz doradców rynku finansowego, prawników, audytorów i inwestorów. Celem konferencji jest wspieranie rozwoju rynku kapitałowego w Polsce, który ma służyć budowaniu konkurencyjnej i innowacyjnej gospodarki oraz dobrobytu obywateli. Gospodarzem konferencji jest Izba Domów Maklerskich.

Wydarzeniu towarzyszy w ostatnich latach Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy.

Podczas I. spotkania Rady Programowej konferencji dyskutowano nad koncepcją, priorytetami i zakresem tematycznym konferencji. Najbliższa konferencja będzie poświęcona wyzwaniom geopolitycznym, makroekonomicznym dotyczącym Polski i Europy, wyzwaniom zrównoważonego rozwoju i wdrażaniu programów ESG i ich wpływom na rynek finansowy.

Zobacz: Podsumowanie I posiedzenia Rady Programowej XXIV Konferencji Rynku Kapitałowego