Szkolenia

Warsztaty z zakresu Wytycznych dotyczących zarządzania obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego w firmach inwestycyjnych” – 19 marca 2015r. godz. 10:00

Izba Domów Maklerskich organizuje warsztaty na temat „Wytycznych dotyczących zarządzania obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego w firmach inwestycyjnych”.

Warsztaty zostały przygotowane przez Legality we współpracy z firmą Audytel, by w sposób najbardziej efektywny przedstawić sytuację i wymogi stawiane domom maklerskim przez regulatora, a związane z wdrożeniem wytycznych. Legality posiada spore doświadczenie w zakresie prowadzenia działalności przez domy maklerskie, Audytel wspierał banki w zakresie wdrożenia Rekomendacji D. Współpraca obu firm daje gwarancję, iż warsztaty dotyczyć będą działalności domów maklerskich z uwzględnieniem specyfiki ich funkcjonowania.

Jeśli identyfikują Państwo problemy z raportowaniem do UKNF w zakresie spełniania wymogów IT przez dom maklerski, ewentualnie jakieś pytania lub uwagi dot. ww. tematu prosimy o przekazanie ich wraz z Państwa zgłoszeniem.

Plan warasztatu

I Wstęp

  • Wytyczne KNF dotyczące zarządzania obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego w firmach inwestycyjnych
  • Zasady i czas implementacji Wytycznych
  • Rola audytu wstępnego

II. Analiza wytycznych w obszarach:

  • Strategia i organizacja obszarów technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego
  • Rozwój środowiska teleinformatycznego,
  • Utrzymanie i eksploatacja środowiska teleinformatycznego
  • Zarządzanie bezpieczeństwem środowiska teleinformatycznego

III. Podsumowanie

  • Obowiązki Domów Maklerskich wynikające z Wytycznych 


Warsztaty odbędą się w dniu 19 marca br. w godz. 10:00 – 14:00 w Warszawie (o dokładnym miejscu poinformujemy Państwa oddzielnym mailem).

Koszt warsztatów: dla członków Izby: pierwsza osoba 250 zł + VAT, druga i kolejna 200 zł + VAT.
Koszt warsztatów dla pozostałych instytucji: 500 zł + VAT od osoby.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenia imienne warz z podaniem adresu mailowego zgłaszanej osoby na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 marca 2015r.